Szkolenia

   

  Szkolenia 4x4

  Szkolenia 4x4 prowadzone sš przez instruktorów doskonalenia techniki jazdy, którzy sš pasjonatami, zawodnikami i najwyższej klasy specjalistami w swojej dziedzinie. W czasie 3 godzinnego szkolenia 4x4 omawiamy sprzęt potrzebny do off-roadu i jego działanie, napędy i blokady w pojazdach 4x4, zasady bhp w terenie i co najważniejsze doskonalimy technikę jazdy 4x4 naszych Klientów. Trasa na której odbywajš się szkolenia 4x4 jest wymagajšca, uczymy się pokonywać strome zjazdy i podjazdy, trawersy, jazdę przez wodę, piach i błoto a także radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

  Szkolenia 4x4;
  czas trwania 3 godziny
  cena 450 PLN netto


  Sprzęt

  quady KYMCO MXU 150
  quady KYMCO MXU 300
  samochody terenowe Nissan Patrol GR/GR-long/K-160
  Subaru Impreza
  Peugeot 106


  Jazdy i szkolenia

  Quad 150 PLN netto godzina
  Amfibia niedostępne
  Jazda 4x4 300 PLN netto godzina
  Peugeot 106 950 PLN netto godzina
  Minicross niedostępne


  Podczas kilkugodzinnego szkolenia 4x4, zapoznają się Państwo z samochodami terenowymi 4x4, zasadami bhp w terenie i w pobliżu samochodu 4x4.

  W części teoretycznej omówione zostaną wszystkie rzeczy, które zabieramy ze sobą na wyprawę 4x4, a są to między innymi, liny kinetyczne, szekle, podnośniki hi-lift, wyciągarki, sposób ubrania, zachowania się i zwrócimy uwagę na co w szczególności zwracać uwagę, żeby nasz wypad w niedostępne tereny był miłą i sympatyczną imprezą integracyjną, a nie koszmarem na resztę życia.

  W części praktycznej pokażemy szanownym uczestnikom szkolenia 4x4, jak pokonywać przeszkody, jak jeździć samochodem terenowym 4x4, kiedy używać reduktora a kiedy nie używać sprzęgła, pokażemy w praktyce działanie liny kinetycznej, jak ją przymocować szeklą, jak zmienić koło w błocie przy pomocy podnośnika hi-lift, jak zaczepić linę od wyciągarki, aby nie zniszczyć liny i nie uszkodzić drzewa, pokażemy jak odpowiedni ubiur może nas uratować przed urazami i podczas wyciągania samochodów 4x4 co musimy robić i gdzie się znajdować, przez cały czas trwania naszej imprezy, integracji 4x4 z samochodem 4x4, przyrodą i nami.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Galeria