O nas

  mud            

  Samochody terenowe, quady, organizacja imprez integracyjnych, firmowych, rodzinnych to zakres działalności naszej firmy. Chcecie spędzić ciekawie czas, z dużą dawką adrenaliny, wynajmijcie samochody terenowe i quady.

  Quady i samochody terenowe na błotnistym torze, dadzą Wam potężną dawkę emocji. Chcecie zintegrować się z kolegami, weźcie samochody terenowe i quady a my zaproponujemy Wam bogaty zestaw atrakcji.

  W imprezy integracyjne dla firm i imprezy rodzinne wpleciemy samochody terenowe i quady w najróżniejszych wariantach - to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie zaspokoić życzenia najbardziej wymagających klientów.

  Klienci wypożyczający samochody terenowe i quady mają do swojej dyspozycji , wyszkolonych i wykwalifikowanych instruktorów, będących zawodnikami rajdowymi w tych dyscyplinach jak i rajdach płaskich.


  Imprezy integracyjne Warszawa i okolice, a także mazury, góry, morze, Olsztyn, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Katowice i cała Polska jak długa i szeroka.

  Proponujemy szeroką gamę atrakcji motoryzacyjnych, takich jak; ekstremalna jazda samochodem 4x4, za kierownicą lub na miejscu pilota w rajdzie 4x4, przejażdżki samochodem rajdowym, wynajem samochodów rajdowych, wyprawa off-road pojazdem pływającym jakim jest amfibia o napędzie 8x8, na imprezie integracyjnej, imprezie rodzinnej lub imprezie firmowej nie może zabraknąć pojazdów takich jak quady. Z naszej strony www.czterynacztery.com dowiecie się Państwo jakie atrakcje na Waszą imprezę integracyjną jesteśmy w stanie zapewnić, jakich extremalnych rozrywek możecie się spodziewać, jakiej extremalnej jazdy możecie doświadczyć budując swój zespół i integrując pracowników i klientów, najbardziej ekstremalna jazda za kierownicami samochodów 4x4, samochodów rajdowych, amfibii 8x8, quadów.

  Polecamy Państwu " Imprezy Integracyjne Warszawa " - to zabawa na specjalnie zbudowanym torze koło Legionowa lub niesamowitej trasie rajdu 4x4 w okolicach Tarczyca, lub dowolnym miejscu na świecie. Organizujemy szkolenia dla firm i osób prywatnych z zakresu bezpiecznej jazdy doskonalenia techniki jazdy, na imprezach integracyjnych przeprowadzamy testy motoryzacyjne, naukę poślizgu i wyprowadzania z niego samochodu.

  Wyprawy 4x4, paintball, trophy, off-road, samochody terenowe 4x4, adrenalina, eventy, offroad, teambilding, szkolenia o tym wszystkim przeczytacie Państwo na www.czterynacztery.com , a to wszystko mam nadzieję, że skłoni Państwa do zorganizowania Państwa imprezy integracyjnej razem z nami.

  Integracja, z łacińskiego oznacza scalić,

  • Budowanie nowego zespołu
  • Usprawnienie pracy istniejącego zespołu
  • Zdefiniowanie ról w zespołach
  • Integracja całej firmy
  • Poprawa komunikacji miedzy wydziałami
  • Integracja zespołu powstałego z dwóch innych
  • Utrzymanie motywacji w momencie zmian i kryzysów
  • Budowanie relacji z klientami
  • Rekreacja i motywacja