Ekstrmalny prezent

  Voucher na prezent

  Jeżeli szukasz nietuzinkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby, mamy do zaproponowania kilka takich upominków.

  Jazda 4x4 - Prawdziwa terenówka, odludne miejsca, trudny teren, piaski, błoto. Doskonały pomysł na sprawdzenie umiejętności i odwagi obdarowanego. Niezapomniana przygoda za kierownicą samochodu 4x4
  300 PLN netto / godzina


  Quad - Zabawa na quadzie to przyspieszone bicie serca, wyzwanie i zmaganie się z maszyna i terenem na którym będziemy sie bawic, piach, woda i błoto tylko zwiekszaja atrakcyjność prezentu.
  150 PLN netto / godzina


  MINI CROSS - To rewelacyjna zabawa na motorkach o pojemności 50 cc. Pokonujemy specjalnie do tego przygotowany tor. Posiadamy sporą ilość wymyślnych przeszkód. Zabawa pod czujnym okiem instruktora po wcześniejszym krótkim lecz bardzo treściwym szkoleniu. Miejsce realizacji Józefów koło Legionowa.
  niedostępne


  Operator koparki - podaruj bliskiemu nietypową rozrywkę jaką jest kopanie dziury w ziemi koparką. Jest to coś co wzbudza niesamowite emocje i wprowadza usmiech na twarz obdarowanego.
  250 PLN netto / godzina


  Peugeot 106 Rallye - podaruj bliskiej Ci osobie podniesiony poziom adrenaliny i odczucia jakie towarzyszą kierowcą rajdowym. Niech usiądzie za kierownicą prawdziwej rajdówki i poczuje się jak na rajdzie.
  950 PLN netto / godzina


  Amfibia 8x8 - Podaruj możliwość poprowadzenia pojazdu o napędzie 8x8, który pływa i jeździ po lądzie, jeziorka, błota i rozlewiska nie są mu straszne. Pokona wszytko a uśmiechów i radosci nie będzie końca.
  niedostępne


  Fadroma - Doskonała zabawa potężną maszyną na wielkich kołach. Olbrzymia łycha na którą możemy załadować około 2-3 m sześciennych piachu. Poczuj jak łatwo kierować tak potężną maszyną budowlaną. Zabawa pod czujnym okiem instruktora po wcześniejszym krótkim lecz bardzo treściwym szkoleniu.
  Miejsce realizacji Warszawa.
  niedostępne


  Ciężarówka TIR - Poprowadź prawdziwy samochód ciężarowy, sprawdź jaka to frajda prowadzić tak wielki pojazd a potem przy pomocy ramienia zapakuj ładunek na pakę ciężarówki. Zabawa pod czujnym okiem instruktora po wcześniejszym krótkim lecz bardzo treściwym szkoleniu.
  Miejsce realizacji Warszawa.
  300 PLN netto / godzina


  Wózek Teleskopowy - Pobaw się prowadząc wózek teleskopowy z wysuwanym teleskopem na 16 m. Takim pojazdem dla zabawy możecie Państwo założyć czapkę na latarnię a potem ją zdjąć. Zabawa pod czujnym okiem instruktora po wcześniejszym krótkim lecz bardzo treściwym szkoleniu.
  Miejsce realizacji Warszawa
  niedostępne


  Urodziny 4x4 - Ilość uczestników do 20 osób

  1x amfibia
  2x nissan patrol
  2x quad

  Grupę dzielimy na cztery podgrupy;
  w tym samym czasie,

  1 grupa bawi się w amfibii (czas do ustalenia, ok. 60 min),
  2 grupa bawi się na próbie czasowo-zręcznościowej w jednym nissanie 4x4,
  3 grupa bawi się na trudnej trasie 4x4 w drugim nissanie,
  4 grupa bawi się na quadach

  Po ustalonym czasie następuje zmiana i tak 4x, aż wszyscy pojeżdżą wszystkimi rodzajami pojazdów


  Decydując się na prezent / imprezę, oswiadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem czterynacztery.com ( .pdf )